Cafe & Restaurant

Günbatımı Eynesil

GÜN BATIMI EYNESİL - CAFE & RESTAURANT 2021 yılında, Giresun Eynesil’de sahil şeridinde yer alan park alanında farklı bakış açısı ile çizilen mimarisiyle müşterilerimize eşsiz ve keyifli anlar yaşatmak amacıyla kuruldu. Yenilikçi hizmet anlayışıyla birlikte kapılarını açtıktan kısa bir süre sonra tüm Eynesil’in gerek keyifli ve samimi ortamı gerekse tazelik, lezzet, farklılık ve mevsimsellik ile öne çıkan yemek ve içecekleri ile müdavim mekanı olmaya devam ediyor.

Açıldığımız günden bugüne kadar, düzeyli samimiyet ilkesini benimsemiş, işini seven, saygılı çalışma arkadaşlarımız ile misafirlerimize hizmet vermek ve hep ilkleri yaratmak mekanımızın ana felsefesidir.

GÜN BATIMI CAFE & RESTAURANT, aile ve çocuk dostu ortamda taze, kaliteli, sağlıklı ve olabildiğince doğal ürünler sunan, vazgeçilmez lezzetler dolu bir mekan olma yolundadır. Hem herkesin bildiği ve çok sevdiği klasik lezzetlerini hem de maceracı damak tadına sahip misafirlerimiz için özenle kurgulanıp oluşturulmuş yemekleri barındıran menümüzde en taze, en doğal ve en kaliteli ürünleri kullanılmaya özen gösteriyoruz.

2021

Açılış Yılımız